| ILov3Roxana a întrebat:

Sall am si eu o intrebare Funda! care stiti un site de unde descarc muzica de care vreau eu si fara sa zica ca am downloandat prea mult si sa epuizat

6 răspunsuri:
| Roxxet01 a răspuns:

Cauti mel pe YouTube ...copiezi linkul intri aici http://www.programeyahoodownload.tk/ dai jos la '' YouTube Mp3'' dai ''paste'' apoi astepti putin si dai downlads :D

;;)

| ILov3Roxana explică:

Ma scuzati da nu va vad ultimele intrebari doar al lui demsica ralucutza ti-o dau tie cautam de mult icoana aia am vazut-o la varumeu si nu stiam cum ii zice msz

| RalucutzaX a răspuns:

Pai poti sa downloandezi de pe fisierul meu un program numit trilu are iconita cu un extraterestru verde si poti sa iei de pe trilulilu cu el dar app trebuie sa iti faci cont pe trilulilu