| BoOoMbOnik a întrebat:

Sall. Am si eu o problema. Cand vreau sa inchid o pag de net se blocheaza si nu se mai inchide deloc. Asa face la toate pag pe care vreau sa le inchid. Si acum am vreo 7 sau 8 pag deschis in bara laughing pe care nu pot sa le deschid. Cine ma ajuta si pe mine? Cum as putea sa rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Probabil calculatorul tău e suprasolicitat, şi de aceea nu mai face faţă anumitor cerinţe. Înceacă să mai ştergi acele date care nu îţi sunt de folos (un program care te ajută să faci asta este CC Cleaner) şi să îţi iei un browser (Google Chrome) care lucrează cu tab-uri, adică ai o fereastră care cuprinde toate paginile.