| ReVeRs a întrebat:

Sall am si eu o problema..prietena mea este mai mare cu 5 cm decat mine.Ce parere aveti conteaza inaltimea intr-o relatie? Eu ma simt un pic aiurea.

3 răspunsuri:
| DeadAngel a răspuns:

Eu nu cred ca inaltimea conteaza conteaza intr-o relatie mai mult decat sentimentele, asta e irelevant si nu ar trebui sa te simti aiurea, atat timp cat ea te iubeste asa cum esti si lucrurile merg bine intre voi.happy

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Daca ea nu are nici o problema atunci de ce te complici, daca era sa abia ceva impotriva nu cred ca devenea iubita ta.

| yiuLY a răspuns:

Poveste amuzanta. Prietenul meu. sau fostul, ca acum suntem cam certati, este mai scund decar mine cu vreo 5-6 cm. Este adevarat ca lumea rautacioasa se uita ciudat la noi dar nici lui si nici mie nu imi pasa. deci pentru mine inaltimea este egala cu zeroo ^o^