| DeeaSakura a întrebat:

Sall! as vrea sa stiu ce parere aveti despre emo style :d

Răspuns Câştigător
| Spike001 a răspuns:

Sa fi EMO e un lucru ff tare, adica toata lumea a trvut prin faze emo in timpu unei relatie (emo=nu inseama sa te tai cu lama si sa plangi toata ziua sau sa te sinucizi) multi dintre voi ati simtit in timpu unei relati o caldura puternica si o atractie spre cealalta persoana, emo inseamna sa stii ce e IUBIREA ADEVARATA

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Stilul adica vestimentatia mergea odata, adica acum 2-3 ani. Atunci aparuse oarecum acest fenomen si toata lumea era in extazlaughing. acum rar mai vad cate un emo pe strada cu haine lungi si negre pe caldura astalaughing. in schimb se mai poarta frezele acelea filate si breton pe-o parte. insa doar cu par natural, simplu, adica fara extensii colorate sau suvite.happy

| AlexC a răspuns:

Emo? Nu e un stil, e prostie. Astia emonei nici nu stiu ce a ala emo, ce cauta ei acolo sau ce fac. Sunt niste copii fara minte ce nu pot vedea, si sunt mai prosti ca si-au gasit un asa zis refugiu, prin care sa-si arate ura. Astia au ura? Astia sunt roboti fara ratiune sau logica.

| Katakito a răspuns:

Emo style. hmm, foarte tare :3

| PTL a răspuns:

Emo e ceva sananist :-s straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e un stil de tot c*catul.
Stilul asta a fost creat de un *** in timp ce se uita la un c*cat intins pe strada.
Partea nasoala e ca multi il poarta.