| rapidistzu a întrebat:

SAll, cand intru in Counter - Strike imi apare pe ecran "Out of range"...ce pot face?
PS: am setat ca un bou pe rezolutia maxima si am schimbat cs-ul dar degeaba sad

Funda + VOt cine ma ajuta sa il fac sa mearga :X

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Cred ca poti sa modifici rezolutia manual!
*\counter-strike\cstrike\config.cfg deschide cu notepad si modifica rezolutia happy. nu uita sa salevezi

| rapidistzu explică (pentru razvitzi):

Poi nu prea ma pricep la calcularoare nici nu il am de mult timp.
Cum deschid cu Notepad ( aia stie ce e), si ce sa scriu in 'pagina' acea?

| razvitzi a răspuns (pentru rapidistzu):

Dami un id de mes

| rapidistzu explică (pentru razvitzi):

Https://www.facebook.com/catalin.farcas.980
MEsul e stricat :))
Am reusit sa il deschid :) cu notepad si mi.au aparut mai multe chesti ...care o schimb?

| Bv_Mitro_1990 a răspuns (pentru razvitzi):

Pai si unde schimbi rezolutia aia..adica am dat in config.cfg am deschis cu notepad si dupa cum schimb rezolutia?

5 răspunsuri:
| Bv_Mitro_1990 a răspuns:

Si la mine e la fel numai ca la mine scrie Cannot display this video mode, change computer display imput to 1280x1024@60 HZ