| Catta a întrebat:

Sall.Cateodat, pe TPU nu pot sa raspund la intrebari, dau pe raspunde si nu se intampla nimic.Vi s-a intamplat si voua?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Da...si inca de cate ori laughing
E din cauza ca e serverul foarte aglomerat, foarte multa lume pe site! smug
Bafta!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a scăpat nimeni cu așa ceva!
Trafic prea mare sau defecțiuni tehnice ale server-ului.
Pa, pa.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat la fel. Probabil ai Internet Explorer sau Opera. Ar trebui sa ti-l schimbi pentru o perioada. Incearca Safari sau Mozzila Firefox. Eu am reusit cu Mozzila Firefox, dar s-ar putea ca si cu Safari sa mearga. Bafta!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Dastraight faceincearca de mai multe ori.

| A12NDRA a răspuns:

Da si mie mi se intampla, nu cred ca este nici o problema.