| äπđÿ a întrebat:

Sall ce parere aveti despre melodia
http://www.youtube.com/watch?v=cWqM9dl0Vfc&NR=1
ARgumentati :D
Mie imi place foarte mult ca imi trezeste amintiri voua?! ^.^ :D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-mi da fundita inca...happy glumeam si iti multumesc ca ai apreciat raspunsurile anterioare!
Am ascultat melodia propusa de tine cu cea mai mare atentie si mi s-a furnicat pielea.Este o voce de aur, cel care canta, te face sa te gandesti la anumite clipe, momente din viata ta, din trecutul tau, asa cum ai spus tu "trezeste amintiri", amintiri placute si care am dorii sa revina candva! Este o voce calda si ajunge acolo unde trebuie!
Multumim frumos! O seara faina in continuare!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Are ceva special. E frumoasa.

| äπđÿ explică:

Dau fundita cand vreau eu laughing) nu'i logic? rolling on the floor

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Dragutza

| emchristina a răspuns:

E frumoasa melodia.si imi amintesc multe lucruri ascultand-obig grin

| Florynmatrix a răspuns:

Este o melodie calma, este foarte frumoasa, intra in corpul celui care o asculta, nu prea am cuvinte acum, dar e foarte frumoasa, mersi nici nu stiam de iawinking iti aduce aminte de tinerete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineanteles cand vrei TU rolling on the floor
Multumesc frumos! Somn usor!