| Ionutmarian6868 a întrebat:

Sall.ce sa fac sa nu mai fiu timid. Chiar si cu pritenii mei sunt.iar ei sunt mai agitai si mai vorbareti iar eu. ce sa fac?=(

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Socializeaza mai mult, dar fii grabnic la ascultare și încet la vorbire.

| Valentina400 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa fi tu, pentru ca toti suntem diferiti si sa ai incredere in tine.In al doilea rand, nu vad un defect in a fi timid, deci esti bine asa cum esti.

| MariaMaia879 a răspuns:

Nu e nimic rau in a fi timid. Fiecare e in felul lui, nu trebuie sa facem comparatii intre noi. Prietenii nu intotdeauna te indruma spre bine.