| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cei care aveti iphone 4S si ipod touch 4 lasati idurile aici ca vreau sa am cat mai multi prieteeni cu iphone si ipod touch.Restu abtinetiva sa comentati ca dati raspunsuri fara rost,eu vreau sa ma joc cu ei pe gamecenter sau sa trimit mesaje cu imessage, si vreau sa am prieteni cu ipod si iphone ca si eu am si vreau sa cunosc si alte persoane

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa iti alegi prietenii si in realitate? Doar cei care au iphone sunt buni? Mi e mila de omamenii din jurul tau daca e adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| rutanklan a răspuns:

Oaaau, ifan iclub.si eu vreau sa fiu. Dar nu am aifon.pfoai, viata mea e inutila. vreau aifon

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns:

Sa nu lasati nici-un id, vrea sa va fure iphone-ul, e un ciorditor asta, i-a facut pe mai multi!

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns (pentru adrianboss2011):

Normal ca ai daca esti ciorditor, nu mai fura ma de la oameni, du-te la munca bai baiatule!

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns (pentru adrianboss2011):

Sunt destui, o sa vezi tu dosarele la politie daca nu mai tii minte pe cati i-ai pagubit. Bunica-tu te-a invatat sa fii ciorditor?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru adrianboss2011):

Da da, ti l-a adus frac-tu, minciuna mai originala nu gaseai ca sa te scoti? Sau mergi la furat si cu el?

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns (pentru adrianboss2011):

Adica ce nivel ma hotule? Te ocupi doar de prostii si acum nu-ti mai ajunge nimeni la nas ca te-ai facut de iphone. Ia du-te ma la munca sa vezi cat baga un om normal pentru un telefon ca ala ca sa nu-ti mai arda de furaciuni.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru adrianboss2011):

Lasa ca stie politia nu trebuie sa vin eu ca oricum pe mine n-o sa reusesti sa ma furi ca nu-s fraier ca restul.

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ciordite toate, rusine sa va fie! Nu apuci ba sa te duci la munca ca te duci la puscarie mai intai, poate te-or pune la munca acolo ca sa nu mananci pe taxele oamenilor nerusinatule.

Răspuns utilizator avertizat