| Phineas a întrebat:

Sall! Cine stie cum pot vedea videoclipurile de pe youtube pe telefon, am incercat multe variante dar nu merge(am cartela frog). Cineva are Orange Malibu-telefon si ii merge youtube-ul.

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Totul depinde de modelul telefonului.
Si eu aveam net, dar nu puteam sa vad clipuri pe YT.Citeam fanficuri, puteam sa descarc muzica si imagini.
Nu este importanta cartela.Ea atata trebuie sa aiba net si sa fie compatibila cu telefonul.
Daca nu poti sa vezi pe YT, telefonul e de vina, nu cartela.