| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Doare cand stomatologul iti face injectie in gingie, adica atunci cand iti face anestezia? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,chiar ieri am fost la dentist pentru o extractie,si mi-a facut injectie in gingie si nu m-a durut deloc, garantez eu ca nu te doare, dupa care stai in jur de 5 minute pana iti amorteste toata partea de unde va urma ca maseaua sa iti fie extrasa, dupa care se face extragerea propriu zisa care nu doare deloc, dupa care iti pune un tampon cu care vei sta in jur de 1 ora in gura pana se va forma un cheag de sange, cam atat.PACE!

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Nici pe departerolling on the floor nu doare absolut deloc iar dupa iti amorteste juma'' de fata si nu mai simti nimic pana termina pe bunewinking

| selylove a răspuns:

Nu nu dore!