| UnknowLimitX a întrebat:

Sall imi merge gta 4 cu procesor dual core 3.0 2gb rami ddr2 si placa video nvidia geforce ddr2 1gb? sper sa nu-mi mearga sacadat

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?" . In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu ! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta !