| мιcнєℓℓє a întrebat:

Sall! Imi puteti spune de unde sa descarc jocuri pentru telefonul meu mobil Samsung star 2 (s5260)? Si cum sa le descarc si cum sa le pun pe telefon?

5 răspunsuri:
| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ori intri in Google Play sau Waptrick.

| Denis505 a răspuns:

Nu pe waptrick intra pe www.wapday.com si apoi intri la jocuri pentru telul respectiv (java) si selectezi categoria apoi jocul si download JAR si... bafta FUNDA?

| MaxINFINlTE a răspuns:

Salut, poti descarca toate jocurile pe care ti le doresti (inclusiv cele noi) de aici: http://cautafisiere.blogspot.com, doar introduci numele jocului iar site-ul iti va gasi imediat jocul si link-ul de unde sa il descarci.
Bafta!

| Dexter94 a răspuns:

Du-te pe www.waptrick.com sau daca nu cel mai bine e sa scrii pe google jocuri free download pentru telefonul tau si dai acolo i loc de web alegi categoria mobil si iti da siteuri care sunt numai pentru telefonul mobil si descarci de acolo;). Sper ca te-am ajutat

| unuro91 a răspuns:

Descarca Jocuri pentru telefon de aici
www.descarca-jocuri.com