| HelpBoy a întrebat:

Sall la jocul world of warcraft daca iti faci cont platesti in fiecare luna sau daca te joci? Asa am auzit

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai World of Warcraft(WoW) nu necesita plata daca joci pe un server privat.Intra pe www.rowow.com si vezi acolo rate si multe alte chestii.Deocamdata Cataclysm(ultimul expansion) nu e pe rowow e insa Lich King 3.3.5.Succes! Daca te hotarasti sa joci pe rowow la Alianta caut-o pe Lyone.Bafta:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe luna sa plateste 50 lei.nu conteaza daca joci sau nu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau ma handicap protule