| cristina_2452 a întrebat:

. sall lommee. vreau si eu va rog niste statusuri gen (';:regreti? regreta! pentru am plecat si nu o sa mai vin tu plangi eu rad e neplacut dar gandeste-te cum a fost in trecut). sau.(o vezi zambind frumos si iti dai seama ca esti cel mai mare prost). AS VREA sa apara cuvantul fraier sau prost laughinglaughingrolling on the floor dau FUNDIZTa.love strucklove struck:*

2 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Ai vrea, dar eu am altfel happy.

Ştim amândoi că nu ai dreptate, dar eşti prea orgolios ca să recunoşti.

Trăim sub acelaşi soare. Nu eşti cu NIMIC mai special decât oricine altcineva.

Anii şi-au zugrăvit nepăsarea în ochii tăi. Nu mă mai privi...

Ştii bine că oricum rămân cu ideea mea, deci vorbeşti degeaba. Dar oricum, te scuz pentru poluarea fonică.

Pentru că nu vreau. Nu vreau să mai am de-a face cu tine. Şi pentru că acum TE CUNOSC.

Deja... tu nu mai eşti printre planurile mele.

La urma urmei, ar trebui să sufere doar persoana care te-a părăsit.

Ştii? Te-aş putea ierta şi primi înapoi, dar... Nu mai vreau!

Dacă vrei să fii fericit, NU mai scotoci în amintiri

Nu are niciun sens să-ţi faci planuri pentru viitor. Nu există nicio certitudine că acest „viitor" există.

În caz că nu ştiai. Pentru totdeauna = Atât timp cât nu te plictiseşti.

Nu vreau să te jignesc, însă tu eşti reprezentarea exactă a tuturor defectelor existente. A, da. Încântată de cunoştinţă!

Cel mai bun accesoriu pentru o femeie, dar si pentru un barbat este : ATITUDINEA!

Ai impresia că-mi lipseşti? Daa... foarte mult! Aproape deloc!

Mă simt destul de penibil când mă gândesc noaptea la tine, deşi eu sunt cea care a renunţat...

Nu încerca să minţi o fată... Chiar dacă se preface că te crede, îşi dă seama de adevăr

Dacă nu ai suferit nicicând, înseamnă că nici nu vei ştii să preţuieşti Fericirea!

| cristina_2452 explică:

Poftim?straight face