| anonim_4396 a întrebat:

Sall lume, am o problema am vorbit cu o tipa de la noi din clasa si peste o zi persoana aceia a zis la toti ca suntem in preuna. de ce a facut asta? mersi(sa fie clar ca nu suntem in preuna ok)

Răspuns Câştigător
| Deniise a răspuns:

Pentru ca probabil te place si i s-a parut special ca ai vorbit cu ea. Daca nu iti place de ea nu ii da iluzii, o sa sufere!

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Sa fie clar: se scrie "impreuna" ^_^
Cel mai probabil o fi obsedata de tine, iar prin acea conversatie ea si.a facut sperante... Asa e cand ai 11 ani thinking

| PinkLips847 a răspuns:

Poate a inteles altfel dicutia sau ea te place si vrea sa fie cu tine si s-a gandit ca daca ai vb cu ea inseamna ca si tu o placi si a spus la toti. Cel mai bine ar fi sa vb cu eahappy Baftakiss