| AndreeaSiAndra a întrebat:

Sall m-am uitat la utv si facea reclama la bamboo club, din cate am vazut muzica nu era pe placul meu iar spectacolele nu mi s-au parut cine stie ce si era acolo multa lume era aproape full, deci cine a mers poate sa imi spuna si mie cum a fost si cum vi s-a parut dar bamboo club din mamaia constanta pentru ca as vrea sa merg si nu vreau in caz ca nu imi place sa dau banii degeaba si va rog spuneti-mi cat costa de persoana?

1 răspuns:
| aditm a răspuns:

Pai cred ca costa cam peste 20 lei, dar e unul din cele mai tari cluburi din Romania, merita