| anonim_4396 a întrebat:

Sall! mi-am facut breton in fata, si nu imi mai place cum imi sta! macar de mi-ati putea zice niste frizuri pe care as putea sa le incerc!

Mersi!

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

De ce nu. l tii intr. o parte
si eu sm breton in fata si de obicei cand ma spal il usuc cu feonul intr. o parte si ramane asa. daca nu niste agrafe rezolva totul, mi. l ciufulesc un pic si gata
http://www.myhaircuts.com/longhairstyle/asian-girl-hair.jpg si asa poti sa. l faci...
de asemenea ti. l poti prinde pe spate, sau de ce nu o bentita e bine venita;)

5 răspunsuri:
| єℓєηα a răspuns:

Pai... sincer sunt niste critetii dupa care iti alegi o frizura. Spre exemplu daca ai fruntea lata iti sta bine cu breton... Acum nu stiu. Te poti tunde in scari, este ceva simplu, obisnuit insa care te face deosebita.Acum depinde de tine ce iti alegi.

| alexzender a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacios dar..."breton in fata" laughing ai vazut breton in spate?

| symo_2617 a răspuns:

Poti sa iti prinzi bretonul cu o clamita ceva

| maria91r a răspuns:

Si eu tot asatongue.prinde-l sus cu o agrafatongue