| 1Joker1 a întrebat:

Sall. Mi-am uitat parola la mess dar intru cu logarea permanenta. Nu stiti cum pot sa o aflu?

1 răspuns:
| winer98 a răspuns:

Deci cand intri pe mess iti arata parola scrsa in asterix stiam eu un program care facea punctele alea si iti arata parla dar nu stiu exact cum se cheama cauta pe google.Sau intra de pe mess la un amil si daca iti rmane parola pe browser da la chrome la setari si fa cum spune aici Options > Personal Stuff > Manage Saved passwords > Click pe site > Show password