| Irimia_Cristi_1997 a întrebat:

Sall oameni buni am si eu o problema... cand vreau sa dau pe un program sau ceva imi apare open with ce trebuie sa fac ca sa scap de acest open with...

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Depinde ce extensie are programul respectiv. Daca nu are nici o extensie SAU daca are o extensie care este necunoscuta pentru windows este normal sa iti apara acea fereastra " Open with" de care nu ai cum sa scapi.
Daca vrei ca in mod automat sa vezi extensiile la programe poti sa arunci o privire pe acest site ->
http://www.techrepublic.com/......nsions/316