| Danandrei456 a întrebat:

Sall, pe 21 iulie am excursie la Brașov și nu știu ce o să fac să nu mă
plictisesc in autocar si la
cazare (ps. excursia e 3 zile).Eu sunt un practicant de Night Life si cred ca o sa fac si in excursie si m-am gânditsa îmi iau 6 energizante si o sticla cucafea, si ce sa mai iîmi iau în ghiozdan? Dau funda! A si dati-mi niste exemple de farse!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrei sa faci atac de cord cu atata cafea si energizante pe caldura asta?
Eu spun sa iti iei o perna ca sa dormi, daca ai gura legata si nu poti discuta cu colegii din autocar, macar te odihnesti si nu te omori cu buna stiinta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci singur... sau de unde panica asta cu plictiseala. Planuiesti un atac de cord cu energizantele alea?