| horatiu_8797 a întrebat:

Sall peste ceva timp o sa fie ziua mea de nastere. voi face 13 ani si nu stiu ce sa-mi doresc de la rude.Lasati si voi niste preferinte pentru varsta mea

2 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

Buna horatiu.Nustiu ce sa iti recomand nu iti stiu placerile preferintele. Poate fi greu.Stiu ca sunt multe chesti marunte pe care le vrei.Eu as accepta bani si mias lua singura ce vreau.

| Darkus a răspuns:

In primul rand sanatate. apoi depinde ce ati place ( jocuri, parfumuri, haine de firma, animalute de plus, o minge, un volan pentru PC, sau le poti cere bani ca sa ati eie ce vreiwinking ( La multi ani )