| blueboy_6285 a întrebat:

Sall! poate sa imi spuna si mie cineva ce format imi trebuie la video pentru iphone 4! vreau sa imi pun un film si nu stiu in ce format sa il transform! mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| w3xuLik a răspuns:

Man arerea mea e sa folosesti real player incarci filmul in real player.Te duci in library si dai click dreapta pe filmulet apoi convert to.Iti va aparea o noua pagina.Pe pagina aceea vei gasi o casuta mai mare (cu o sageata in cap) si scrii : Apple iPhone4 dupa aceea il salvezi undeva (a doua casuta de jos ) si dai pe bulina aia mare si verde pe care scrie START.Va dura ceva... Apoi intra in visierul in care l-ai salvat si punetil pe iPhone ENOY! daca nu te descurci facem prin team viewer PM!