| guardianangel a întrebat:

Sall! Stiti dc nu merg avatarele la messenger in ultmul timp?

2 răspunsuri:
| Blazer a răspuns:

Da, au probleme de ceva vreme de cand au implementat versiunea noua de Mail Beta, nu stiu ce s-a intamplat sigur dar sper sa se remedieze cat mai repede, daca vreis a iti ia avatarul sigur 100% Schimba-i dimensiunea la 160x160 si sigur os a mearga.

| Andrulica a răspuns:

Si mie imi face la felsad! s-ar putea sa fie o eroare de la yahoo...ciudat e ca la unii merg...iti recomand sa descarci de pe net yahoo messengerul tot, nu iconita si dupa aia sa ii dai tu sa instaleze dp site-ul de la yahoo! iti garantez ca o sa mearga!