| vladdd16 a întrebat:

Acum cateva zile am dat add pe facebook la o fata care e prietena cu o prietena de-a mea.Nu am vazut-o in viata mia si nici nu am vb niciodata.Cum pot sa o "cuceresc". Problema e ca eu cand vb cu fete nu stiu ce sa le zic si in plus sunt timid si ma consider urat sad. Ajutati-ma. Dau funda si vot.

1 răspuns:
| livefast a răspuns:

Pai daca e vorba de facebook poti incepe sa ii dai like-uri sau comentarii. apoi poti sa vorbesti cu ea pe chat sau sa ii iei id-ul, sa te imprietenesti cu ea, apoi sa o chemi afara, sa vb despre lucruri comune si poate ai sanse. Si sa nu iti pierzi increderea in tine, oricine are cate-o sansawinking Succes!