| Linncs a întrebat:

am 13 ani si am o problema de ceva timp aprox de un an.Eu vreau sa nu mai fac carate pentru ca nu e pasiunea mea dar problema este ca tatal meu e seful clubului de carate si este fixat cum ca eu nu o sa realizez nimic daca nu fac carate si daca i spun ca nu imi place si nu mai vreau sa fac el tot imi scoate ochii ca.cat am investit eu in tine si cat team purtat cu mine in nu stiu ce tari si nu pot nicicum sa il conving funda daca ma puteti ajuta PS:pasiunea mea e fotbalul

1 răspuns:
| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

Poti sa ai o discutie serioase cu tatal tau si sa ii explici ce este mai bine pentru tine.