| UCHMadaraEMSh a întrebat:

am 14 ani. si as vrea si eu sa stiu cum as putea sa fac bani. ( nu as mai vrea sa stau pe banii parintilor ca oricum au prea multe probleme) si ma gandeam 14 ani. si as vrea si eu sa stiu cum as putea sa fac bani. ( nu as mai vrea sa stau pe banii parintilor ca oricum au prea multe probleme) si ma gandeam asa. daca pe net as putea sa fac bani sau ceva. ( am 14 ani nu 18.)

5 răspunsuri:
| CristinaTa a răspuns:

Sincer nu stiu cum poti sa faci bani ca inca esti prea mic

| bruneta27 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani ai putea sa te faci reprezentant la avon, oriflame, lady's etc, pe net nu cred ca ai cum sa faci bani... daca ai talent la desen ai putea sa fac portrete si sa le vinzi, alte metode nu stiu... sper ca ti-am fost de ajutor

| mgtow a răspuns:

Mai astepti sa cresti mare apoi de la vreo 16 ani poti munci.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Esti prea mic. De la 14 ani vrei sa muncesti :O? Pai si scoala? Continua scoala si termin-o sa ai niste studii si apoi vezi ce faci, bafta!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Incearca sa economisesti bani