| CowboyxD a întrebat:

am 16 ani si 1 luna 1.82-1.83 m(Sunt deja cit tatal meu) cum credeti cit am sa mai cresc? La ce inaltime am sa ajung la maturitate?

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Esti f bine eu am 1.70 si nu m-ar deranaja sa raman asa.

| kzd a răspuns:

Depinde de la om la om. Am un prieten care a crecut pana la 14 ani asa de mult incat era cu un cap si ceva mai mare deacat mine. S-a oprit din crestere exagerata si acum sunt aproape cat el.

| StefanMV a răspuns:

Nu-ti pot spune exact. Poti sa mai cresti pana la 1.90 si ceva sau poti ramane asa. Oricum esti destul de inalt.