| CowboyxD a întrebat:

am 16 ani si 2luni. Inaltimea de 1.82-1.83.Din luna februarie prea am mai vazut sa cresc in inaltime ce sa fac? Cit credeti ca o sa mai cresc? La 1.86m o sa ajung?

2 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Oamenii sunt diferiti. Nimeni nu stie daca vei mai creste sau nu. Acest lucru depinde de dezvoltarea ta fizica. Din cate stiu, baietii se dezvolta pana la 18-19 ani. Deci ai sanse sa ajungi la 1.86! Noroc!

| cyndrella a răspuns:

Pai nu cred ca o sa mai cresti..Acum depinde daca te mai dezvolti sa nu.