| mirabeluska a întrebat:

Sall TPU:*
am intrat si eu pe facebook si am apasat ceva pe tastatura din greseala si mi s-a marit foarte mt ecranulcrying
acum nu se vede mare parte din profilcrying
cum pot sa il fac la loc?
plz rasp ungert...

dau funda celui mai bun rasp, iar la restul vot

v-am :*:*:*:*

sry de >categorie:"

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Apasa CTRL si da de rotita de la mouse. asa este cel mai usor

3 răspunsuri:
| lookingforlove a răspuns:

Incearca sa apesi CTRL+ tasta "-" langa plus, langa "delete"winking daca nu merge cu CTRL, incearca Shrift+.winking Baftawinking

| VampDiaries a răspuns:

Uita-te in coltul din dreapta sussi vezi acoloo o cheie apesi pe ea si gasesti mariti apoi scazi pina la 100 e cel mai normal

P.S. asta merge doar cu googgle

| nadenika a răspuns:

Apasa F11