| tinapapujik a întrebat:

am nevoie urgenta de niste sfaturi tocmai mi am dat seama ca am pierdut pe cineva la care tineam foarte mult si el tinea candva la fel de mult la mine dar l-am jignit foarte foarte rau si este foarte suparat pe mine,chiar daca aveam dreptate nu imi doresc sa fiu certata cu el pentru ca tin foarte mult la el love struck prea mult daca ma intrebati pe mine, ce as putea face ca sa ma ierte? va rog ajutati-ma daca sunteti baieti si o fata var jigni foarte rau ati iertau-o? tinand cont ca o iubeati, poate o mai iubitia cum

2 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cere-ti iertare si gata big grin ce mare lucru? poate te va ierta daca tine la tine.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Asa e in viata. Greselile se platesc.