| copilaroasa2k17 a întrebat:

Am o problema. Acum 4 ani mi-am facut un cont pe Instagram si mi-as dori sa-l sterg ca sa nu mai apara la nimeni pe cautare daca se poate. Nu mai tin minte parola contului si nici parola email-ului. Daca rog mai multe persoane sa dea report e posibil sa stearga instagramul acel cont? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| onceuponatime77 a răspuns:

Nu il mai poti sterge daca nu stii parola si emailul, eu am 3 conturi care nu le mai pot accesa, daca stiai ce trebuia da mergea

| copilaroasa2k17 explică (pentru onceuponatime77):

Mersi. Dar oare daca acel cont primeste mai multe reporturi nu ar fi posibil sa dispara?

| onceuponatime77 a răspuns (pentru copilaroasa2k17):

Nu,eu am dat sute de reporturi si am cerut oamenilor sa mi dea repoort si nu a disparut.