| Burlacu006 a întrebat:

Am o problema azi m-am certat cu un "prieten" din cauza ca:eram la biliard si am cumparat 2 tigari am facut una la posta si i-am zis ma fumeaza u primul si imi lasi jumate,mi-a lasat el jumate si cand sa trag ultimele fumuri mi-a zis ca le vrea el,i le-am dat sa nu fiu deala,am inceput pe a doua i-am zis ma da ca fumez eu primul si iti las,i-am lasat eu jumate,si i-am zis ma da si mie un fum din mana ta,na vrut sa-mi dea mam rugat de el,si a trantit tigara in scrumiera si a zis ca nu mai vb cu mine,eu mam jurat ca n-o sa mai vb cu el, acum vreau sfaturi de la voi, ce trebuie sa fac sa mai vorbesc cu un dement ca asta sau nu?

1 răspuns:
| aryenutzaa a răspuns:

Daca tu consideri ca merita da pentru ca voi v-ati certat dintr-o copilarie sincer. Daca sunteti prieteni de mult timp nu are rost sa stricati o prietenie pentru o prostie.