| Oran2000 a întrebat:

Sall TPU, am o problema cu AdFly... cand ma da la AdFly, in general astept 5 sec si dau skip ad. Dar acum imi apare doar partea in care scrie AdFly dar nu imi apare nimic in rest si nu pot sa dau skip sau ceva de genul, dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns...

1 răspuns:
| LuHan a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat asta dar pe calculatorul vechi si acela avea virusii de ex pe laptop nu mi s-a intamplat niciodata asta si mi-a aparut deseori AdFly-ul..deci poate ai virusi si de asta nu mai merge sau ca ai prea multe,, prostii,, in calculator. Sper ca te-am ajutat! Funda? :*