| SoferTir a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul meu.De ieri ma jucam un joc si s-a stins brusc o data.Am apasat pe buton sa il pornesc si nu mai face nimic nimic.Parca ar fi scos din priza si nu ii mai vine curent. MI-a spus un coleg sa schimb sursa ca sigur e de la ea, voi ce ziceti dau banii degeaba pe ea? M-am uitat in el sunt toate firele bagate. A mai facut acum o saptamana tot asa ma jucam la el si s-a stins o data dar a mers sa-l aprind.Am mai stat vreo doua ore si s-a stins iar iar acum a murit de tot. O fi de la sursa?

3 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

Nu asta mi se intampla si mie daca tis e stinge ecranu inseamna ca adaptorul sa incalzit puternic si trebuie lasat inchis vreo 3-4 ore nu da bani degeaba dar daca ti se intampla des iti sugerez sa chemi un specialist

| SoferTir explică:

@MyLoLiPoP Da dar acum nu se mai aprinde de loc nici dupa 24 de ore

| MyLoLiPoP a răspuns:

Nu stiu Poate.Sau Are virusi asa am avut si eu un calculator ma jucam si in 1-2 ore se stingea.Ori Virusi Ori Sursa