| mihneaionut909 a întrebat:

am o problema mare. cand vreau sa deschid ori ce sait de socializare sau o pagina dew socializare(yahoo mesenger, facebook...) imi da eroare la nu stiu ce. Lafel si cand vreau sa intru pe yahoo mesenger imi zice ca e o problema la internet explorer din setarile alea proxy. Va rog sa ma ajutati daca stiti! Va Multumesc

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Internet Explorer zici? Incearca Google Chrome, Mozilla, Safari orice, dar IE e prea invechit si merge greu.Si mie imi facea la fel.