| Deny998484 a întrebat:

Sall TPU, am o problema serioasa.Sunt clasa a-XII-a si de cateva luni am o relatie cu profesoara mea de engleza.Este o profo foarte sexy este blonda nu foarte inlata cu un corb superb.Ea are 27 de ani iar eu am 18, relatia este strict sexsuala. Uitati unde e problema ea este maritata si are un copil de 6 ani si eu ma simt cam prost pentru ca stric o familie.Eu am vorbit si cu ea iar profa ma roaga sa nu ne despartim pentru ca sotul ei nu ii mai ofera ce trebuie sa ofere un barbat (adica nu mai este in stare sa faca sex).Voi ce credeți?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti un nesimtit notoriu asa ceva nu se face omule dar ai sa vezi cand tie ti se va intampla sa nu uiti ca ti-ai batut joc de un om cand aveai 18 ani iar viata se intoare impotriva ta

| Deny998484 explică (pentru mgtow):

Crede-ma ca stiu asa si incerc sa fac tot posibilul sa ma despart de ea, in plus ea a inceput relatia nu eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Deny998484):

Aii,lasa-ma! Ti-a luat-o si a inceput sa faca sex cu ea.Dar tu nu erai de acord.Manca-i seminte.

| darrio2007 a răspuns:

Aaa! Tu esti ala ratatul care si-o trage cu matusa din Franta? Ai stricat casnicia profesoarei.Sa-ti fie rusine.Dar si ei.

| Deny998484 explică:

Salut tuturor uitati azi am intrat pe cont am vazut ca cineva a intrat pe acest cont si apublicat aceste minciuni aberante eu nici nu am 18 ani ci 16. Vreau sa va spun ca tot ce sa scris pe acest cont este fals multumesc

| Siella13 a răspuns:

Doamne, nu e bine ce faci! daca se afla. o sa ai si tu si ea mari probleme! despartiti-va!