| Sytu_1275 a întrebat:

am op roblema am ramas in pana de metinesad. Dati si mie niste metine frumoase cu kingotel la shop si arme epice sau macar sa aiba rate mari in afara de (metin2fun. tim. unite, final, nerd, wz)Dau fundita la cel mai frumos.
Fara cometarii aiurea nu-ti place metinu taci

Răspuns Câştigător
| eXceS a răspuns:

Incearca metinul acesta http://89.122.2.204/ nu are otel la shop dar il gasesti usor daca ai nevoie ma gasesti in joc cu numele 666 iti dau otele de toate felurile si din otel +9 faci king1 din kng1 kng2