| awesomedavid a întrebat:

am si eu o intrebare am facut din greseala o setare la telefonul meu si acum cand primesc mesaje textul este scris cu litere foarte mari telefonul este Samsung gts5560i va rog mult ajutati-ma sa-l fac sa fie din nou cu litere mici(normale) mersi mult funda app.

1 răspuns:
| Andrutza137 a răspuns:

Buna,cauti la setari mesaje si scrie acolo dimensiune font si ai de ales dintre mediu mare, foarte mare, mic si vezi tu pe care ai vrea sa il pui.Asa este la toate telefoanele! Funda?