| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebarebatting eyelashes, ca sa joc counter strike am nevoie de un servar? Unde il gasesc?

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Waliiuu bine ai venit in comunitatea fetelor care joaca cs :) :X
Servarul il gaseste pe gogu...:o3
Dar depinde si ce versiune la cs ai:o3
Uite aici ( daca ai 1. 6) : http://servere-cs.freakz.ro/lista_servere_counter-strike_1.6.html

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ce versiune de cs ai?

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Nu neaparat! Poti sa joci si la new game sau daca vrei online, cu alti oameni, intre pe servere cum ar fi asta cs.tni.ro. Scrii in consola connect cs.tni.ro si apoi dai enter.