| unvisalbnegru a întrebat:

am si eu o intrebare. daca imi trimite cineva din italia prin western union o anumita suma de bani eu fiind minora am voie sa ridic suma respectiva? (in romania) (normal cu codul care il primesc dupa ce banii au fost trimisi)

2 răspunsuri:
| Georgiana_1584 a răspuns:

Din cate stiu eu da.
Numai cu buletinu.

| Alex_1540 a răspuns:

Ei bine draga mea pana mai devreme se putea ca si eu primeam bani inca sume foarte mari (500euro) dara acum sau trezit astia de la banci ca nu se poate adica nu pot sa de la minori mai bine zi la persoana care iti trimite sa puna pe o persoana peste 18 ani ii mai sigur ca daca trimite pe tine si nu poti sa ii scot banca ii trimite inapoi.
succes
vreau funditacrying(laughing))happyhappy