| Alex12031998 a întrebat:

am si eu o intrebare la sunca cu zahar se zice ca te dezvolta mai repede si chiar daca ar fi asa vreau si eu sa stiu cand trebuie sa mananc si si inainte de?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine si-a batut joc de tine cu asa ceva?

| Alex12031998 explică (pentru darrio2007):

Nu si-a batut nimeni dar am auzit pe multi ca mananca asa ceva si de-aia am pus-o aceasta intrebare oricum nu aveam de gand sa mananc pentru ca mi se pare si mie o prostie sunca cu zahar.Mersi oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex12031998):

Doar daca te gandesti la ce gust ar avea deja ar trebui sa-ti piara gustul.