| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a întrebat:

Am si eu o problema mai delicata, mentionez ca sunt cam timida de fiecare data cand ies de la scoala cate un baiat de la clasa de vizavi sau cu un an mai mic imi scoate caciula de pe cap eu imi iau caciula si plec. Dupa parerea voastra ce ar trebui s-ai zic sa ma lase in pace!

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Sunt tot felul de mucosi de astia facuti pentru alocatie care fac chestii de astea ca sa se creada mai grozavi!
toata chestia ar fi sa ii tratezi cu indiferenta,insa,daca spui ca pana acum nu i-ai bagat in seama si ei inca fac acel lucru,singura solutie ar fi sa iti pun un verisor, fratele sau ceva prieten mai mare sa ii dea o mama de bataie sau macar sa bage un pic frica in el, sa vezi cum te lasa in pace!