| ParKourAlin a întrebat:

.. Am un Samsung Gt B3410 si nu gasesc nici cum Wi-FI. Imi spuneti careva daca acest telefon are sau nu wi-fi si daca are daca imi puteti spune unde il gasesc. Nu stiu ce e aia funda sa va dau dar o sa va ajut cu altceva daca e nevoie Plzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.phonearena.com/phones/Samsung-B3410_id4155 daca asta e telefonul nu are wi-fi si funda e sa alegi raspunsul castigator

| ParKourAlin explică (pentru anonim_4396):

Da. asta e telefonul. fratele meu mi-a zis ca imi bag cartela acum in el si trebuie sa-i fac niste setari wifi. Si daca nu merge il duc la cei de la Orange sa-i faca setari

| anonim_4396 a răspuns (pentru ParKourAlin):

Daca observi in link este descris 100%perfect telefonul deci nu are wi-fi poti folosi netul din servicile de date disponibile in retaua respectiva