| Akeron a întrebat:

...as dori sa donez in Metin2 RO pentru yang dar nu stiu cat de sigur este sau cum se face imipoate explica cineva?

7 răspunsuri:
| NuCa20 a răspuns:

Acum depinde de site.
Eu de exemplu cand jucam pe US am cumparat dupa http://www.mmoatm.com/ si sunt foarte ok oamenii, in cateva ore mi-au dat yang-ul

| Akeron explică (pentru NuCa20):

Pai, cum ai facut ai dat datele ai dat de exemplu codul de la PaySafe card, si ti-au spus ei cum sa pui shop sau cv sa iti deie yangul?

| Akeron explică (pentru NuCa20):

Dar cum ti-au dat yangul? adica scrie pe site unde caND TIL DA?

| NuCa20 a răspuns:

Eu am platit cu cardul prin pay-pal.
Apoi am intrat pe chatul lor de acolo si a trebuit sa astept un moderator ceva, le-am confirmat cu un print-screen ca am facut plata eu. la vreo juma de ora mi-au zis sa intru in joc, si ei au venit cu un cont de-al lor si mi-au dat banii

| Akeron explică:

Cum ati procedat dupa ce ati donat pentru a va lua yangul?

| KrzF1NNaL a răspuns:

http://Yang-Hack-MT2Ro.yolasite.com o sa te ajute asta cu maxim 100kk proftita de el:>:X

| KrzF1NNaL a răspuns:

Http://Yang-Hack-MT2Ro.yolasite.com uite ma aici site gratuit:| dc sa mai donezi;)