| PaPuShiKa24 a întrebat:

Sall Tpu..As dori si eu niste mesaje sau notite de dor. ca eu sunt in Romania si el e in Italia mai sunt cateva zile pana plec si eu inapoi acolo dar simt ca deja numai pot sta fara el. Vreau si eu niste notite nici prea zdulcinate nici prea reci.big grintongue va multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| RiRiiiii a răspuns:

Noaptea cand se lasa si apare luna ma gandesc la tine si oftez intruna,,,, ai plecat in lume sa-ti fie mai bine......ma intreaba lumea ce e cu mine dar nu spun la nimeni ca mi-e dor de tine....lacrimi de iubire cate am varsat cata durere in suflet mi-ai lasat.

1 răspuns: