| raluka12raluka a întrebat:

as vrea niste sfaturi cum pot face sa readuc un baiat sa ma iubeasca asa de mult ca la inceput /adica vreau sa il fac sa se gandeasca nuumai la mine
Va rog dati-mi niste sfaturo
Dau FUNDA promit
:*

Răspuns Câştigător
| Clau9617 a răspuns:

Pai...pentru inceput ai putea sa petreci mai mult timp cu el, gen sa mergeti la film, in parc, undeva impreuna sa vorbiti, apoi ai putea pur si simplu sa fii sincera cu el si sa ii spui ceea ce simti. Mai poti de asemenea sa discuti cu el subiecte care il pasioneaza, sa fii mai... subtila, adica nu sa il iei cu declaratii si chestii : asta am citit si eu undeva laughing. Oricum, daca petreceti mult timp impreuna o sa isi dea seama de sentimentele pe care le are pentru tine si, sa speram, te va iubi ca la inceput. Iti tin pumnii happy