| denydeny a întrebat:

Sall? TPU astazi am aflat ca prietenul meu ma inseala cu vara mea i-am vazut sarutandu-se ce ar trebui sa fac sa ma despart de el sau sa ma cert cu vara mea cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| amaranth a răspuns:

Paaii. nu-i frumos ceea ce au facut ei doi.
Ar trebui sa vorbesti cu verisoara ta, sa-i spui ca nu-i frumos ceea ce a facut.
Iar prietenul tau. daca se saruta cu altcineva.si mai ales asa, in vazul lumii, asta demonstreaza cat de "mult" tine la tine. Las-o balta. copilarii.

Deci. mai bine lasa-l balta pe ''fat frumos''. umple-ti timpul cu altceva. citeste o carte, mergi in parc cu prietenele tale, uita-te la filme.etc.

2 răspunsuri:
| moraruvictorash a răspuns:

Daca te inseala nu te iubeste.cel mai bine ar fi sa pleci din viata oricui oricind.nu iti trebu razbunare ura.sau altceva succces

| pwp a răspuns:

Pai amandoi sunt vinovati.
cel mai bine ar fi sa nu mai vorbesti cu niciunul!