| AnnaAnnne a întrebat:

cine are telefon cu android sa cauta in play store si sa-mi spuna si mie daca gaseste Adobe flash player. Daca nu aveti Adobe flash player cum reusitI sa vedeti diferite filme de pe internet? Cu ce aplicatie asemanatoare cu Adobe flash player as mai putea vedea filme pe internet?

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pentru un telefon android nu ai nevoie de flash player.Psbig grinaca vrei sa vezi un film pe telefon nu o sa iti mearga daca intri de pe browser :opera, mozilla, google chrome nici mie nu imi merg asa intra de pe browserul telefonului.Pa,pa

| AnnaAnnne explică (pentru Pufoshenia):

Buna ma refeream in general la telefoane/ tablete cu android in cazul meu tableta si e necesar sa am Adobe flash player ca sa mearga un film pana la urma am reusit sa-l descarchappy si acum pot sa vad filme( inainte chiar am incercat sa intru pe anumite site.uri si nu mergeau)

| AnnaAnnne explică:

Sa caute*, reusiti*

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Nu-ti trebuie Adobe Flash Player pe Android. Poti sa vezi orice videoclip fara nici o problema.

| AnnaAnnne explică (pentru AnonymousTPU007):

Nu,nu pot chiar asta spuneam pana la urma am reusit sa-l downloadez