| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug si eu un canal la contul Youtube? Ma puteti ajuta. cat mai repede?

2 răspunsuri:
| VampDiaries a răspuns:

Intri la cine vrei sa adaugi si apare un videoclip asa mai mare ca celelalte, deasupra lui este scris numele canalului iar linga el in dreapta e scris abonati-va apasi pe el si gata.

| VampDiaries a răspuns:

A da si ar mai fi ceva, mai jos de videoclip este denumirea si poate fi descrierea mai jos de acestea este imaginea canalului iar linga ea scrie Abonati-va, Adougati ca prieten si Trimite-ti mesajul tu trebuie sa apesi pe primele doua. succes